KONST / Litografier / Färglitografi 16406465
nr 1640 6465
Staffan Hallström
(1914-1976), Sverige
Tillskriven, ej signerad, Ingens hundar. Färglitografi, bildmått: 40x55 cm, yttermått inklusive ram: 50x64 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 2 september 2024
kl 20:30:00
1/9 22:09:29
Staffan Hallström
Läs mer om Staffan Hallström